Використання функціоналу RoomScanner

Сканування

RoomScanner призначений для створення 3D-моделі кімнати шляхом сканування стін. Ця функція вимагає, щоб ваш пристрій було оснащено датчиком LiDAR. Нижченаведені інструкції стосуються системи iOS/iPad OS версії 16 або вище. Для попередніх систем інтерфейс може відрізнятись.

Точність залежить від умов освітлення, відстані до стін, матеріалів поверхні стін і інших чинників. Предмет, що закриває вид на стіну, може знизити точність створеної моделі. Відстань від сканера до стін має становити від 5 м (16 футів) до 0,5 м (1,5 фути).

  1. Тримайте пристрій посередині кімнати. Направте його до стіни.
  2. Активуйте RoomScanner, вибравши Імпорт > Сканувати кімнату в AR в головному меню.
  3. Скануйте стіни одну за одною, повільно обертаючи і нахиляючи пристрій. Якщо сканер «не бачить» стіну, спробуйте підійти до неї ближче.
  4. Слідкуйте за процесом створення 3D-моделі на екрані. Як реагувати на помилки пояснюється в наступному розділі.
  1. Натисніть кнопку Готово, щоб завершити сканування.
  2. Відсканована кімната з'явиться в області попереднього перегляду. Якщо ви задоволені результатом, натисніть Прийняти, щоб додати її до проекту.

Програма автоматично розпізнає стіни, підлогу, стелю, двері та вікна.

Помилки в скануванні

Сканер може створювати дефектні поверхні, які можуть мати неправильні кути.

Якщо помилок в скануванні надто багато, рекомендується почати заново, натиснувши кнопку Повторне сканування. Перед повторним скануванням спробуйте змінити умови. Наприклад, змініть місце в кімнаті, з якого ви бажаєте сканувати, або зробіть освітлення яскравіше.